foto: auto.porsche.cz

Společnost Porsche Inter Auto CZ, výhradní dovozce a prodejce vozů Porsche v České republice, informuje o úspěchu svého Porsche Centra Praha. Prodejní tým oficiálně podepsal první smlouvu na supersportovní vůz Porsche 918 Spyder. Na přání jeho majitele bude automobil vyroben s číslem 223. Produkce vozu je limitována na pouhých 918 kusů.

„Jsem velice potěšen, že se nám již nyní podařilo zahájit prodej tohoto sportovního modelu. Je to veliký úspěch pro celý prodejní tým Porsche Centra Praha. Rád bych při této příležitosti všem poděkoval a pogratuloval,“ říká Christian Lang, generální ředitel společnosti Porsche Inter Auto CZ. „Je to vzrušující okamžik. Věříme, že budou následovat další objednávky, již nyní evidujeme vážné zájemce,“ dodává Lang.

Unikátní automobil Porsche 918 Spyder, který kombinuje závodní technologie s hybridním pohonem, našel svého majitele v autorizovaném Porsche Centru Praha. Na základě přání nového majitele bude vůz z limitované série vyroben s číslem 223. Jedná se o historicky první objednávku tohoto automobilu v České republice. Zahájení výroby je plánováno na červenec příštího roku.

Porsche Centrum Praha, které bylo slavnostně otevřeno v roce 2009, poskytuje svým klientům vedle prodeje sportovních a luxusních vozů Porsche, také profesionální servis. Kvalitu autorizovaného prodejního a servisního Porsche Centra prokazují nejen úspěšné prodeje ale i významné certifikace servisu, mezi které patří i nejvyšší ocenění servisu značky Porsche „Zlatý mechanik“.

zdroj a foto: auto.porsche.cz

Porška
Porška

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here